E-booky

Vytvorila som pre Vás komplexné informácie na jednom mieste a všetko dôležité v ucelenom e-booku. Ale keďže viem, že len čítať nestačí, vymyslela som pre vás 2 formy, ako sa môžete na svoj pôrod a dojčenie pripraviť. A to formou e-booku alebo interaktívneho e-manuálu. 

Online Home programy

je ideálny pre každú maminu, ktorá sa nevie, nechce alebo nemôže zúčastniť bežného kurzu a prípravy na pôrod, či dojčenie.

Každý môj online program obsahuje množstvo plnohodnotných prednášok, ilustrácii, videí ale i tipov, trikov a techník založených na dôkazoch a dlhoročných skúsenostiach. Súčasťou sú aj bonusové témy, mnohé podporné a uvoľňujúce cvičenia, dýchacie cvičenia, relaxácie a masáže.

Bezkonkurenčne prednášky

a dostatok informácii podľa vlastného výberu a uváženia, je výborná forma ako sa dozvedieť presne to, čo by ste k aktuálnej téme chceli vedieť. Keďže sa aj ja rada a často vzdelávam touto formou, prinášam ju aj Vám. A čo je skvelé, že za pár Eur dostanete skutočne mnoho podnetných a ucelených informácií a môžete si tak vyskladať prípravu podľa seba.

Bylinné zmesi & starostlivosť

S láskou a zámerom namiešané bylinné zmesi pre Váše bezpečné a harmonické tehotenstvo, jednoduchší pôrod a pokojné materstvo.


BYLINNÉ TINKTÚRY


ČAJOVÉ ZMESI


STAROSTLIVOSŤ O TELO


STAROSTLIVOSŤ O LONO


AROMATERAPIA


BABY STAROSTLIVOSŤ

DARČEKOVÉ BALENIE

Darčekové poukážky 

pre Vašu kamarátku, sestru, partnerku a budúcu maminu v očakávaní. A keďže je to darček, tak i ja pridám malý bonus a to -10% na každú poukážku.

Dnes už mnoho odborníkov, lekárov, gynekológov, pôrodných asistentiek, dúl, psychológov apeluje na dôležitosť prípravy na pôrod, dojčenie aj materstvo. Je to pre Vašu rodinu tá najlepšia investícia.