5 -TÝŽDNOVÁ intenzívna predpôrodná príprava na pôrod a materstvo s tajomstvami Hypnopôrodu

DOKONALÝ ZÁŽITOK PRE VÁS NA MIERU

Stretnutia podľa potrieb a požiadaviek daného páru, online alebo osobne, čas, miesto a frekvencia stretnutí je prispôsobená Vašim potrebám a požiadvakám

Obsah: 5 bloky / 10 modulov 

Rozsah: 5 x 4hod. kompletnej prípravy v 5 blokoch / vrátane všetkých pomôcok, podkladov a klubovej podpory

Bonus: ročný vstup do uzavretej mama zóny, s komplet, cvičeniami, MP3 relaxáciami, E-bookmi a manuálmi, videami, návodmi, 18 afirmačným kartičkami, zoznamom a pôrodným plánom, odbornými prednáškami ZDARMA.

499,00 €
cena vrátane DPH

Príprava na pôrod Vám poskytne nový a ucelený pohľad ako funguje Vaše telo, čo sa deje v nervovej a hormonálnej sústave, ako a prečo sa pôrod spomalí alebo úplne zastaví. Ako si vybrať správnu polohu, ako sa naučiť načúvať Vášmu telu a intuícii, ako si vybrať pôrodnicu, úľavové techniky, relaxačné techniky, vizualizácie, afirmácie, kotvy a mnoho iného. Aké sú dôležité "nerutinné" zásady a ako reagovať, ak to začne a kedy je ten správny čas na odchod do pôrodnice. A psssst, povieme Vám aj to, čo Vám ostatní nie vždy povedia:) Príprava je rozdelená do 8 sekcii a 8 tematických okruhov s viac ako 60 témami. Súčasťou sú informácie, fakty, štúdie, autentické videá, názorné ukážky, cvičenia, úlohy, techniky hypnopôrodu, masáže a množstvo praktických zručnosti vrátane všetkých pomôcok a podkladov.

Ponúkame možnosť:

  • INTENZÍVNEJ víkendovej prípravy (1 víkend / 2x8hod. + 1x4 hodiny) alebo
  • týždňovej prípravy (5 týždňov / 5x4hod.)

Pre koho je vhodný:

Vhodné pre páry, ktoré neradi zdieľajú svoje skúsenosti a majú radi individuálny prístup, súkromie a naplnenie vlastných individuálnych požiadaviek a potrieb, prípadne ich predchádzajúca skúsenosť je natoľko citlivá, že to najvhodnejšie je pre nich práve osobné stretávanie.

Bonus:

Vstup do mama clubu, kde nájdete mnoho bonusového materiálu, cvičení a inšpirácií, ďalších informácií a dôležitých faktov. Po úhrade faktúry dostanete okamžite prístup do uzavretej zóny, kde si ihneď môžete začať študovať mnoho zaujímavých informácii. Celá príprava je okrem presného harmonogramu šitá na mieru práve Vám.

Ďalšie výhody:

Zľavy na ostatné produkty a služby vo výške 10-50%.

Teším sa na naše spoločné stretnutie!