Predpôrodná PRÍPRAVA & skupinové KURZY

Hľadký a bezpečný pôrod & Hypnopôrod

Príprava na pôrod Vám poskytne nový a ucelený pohľad nato, ako funguje Vaše telo, čo sa deje v nervovej a hormonálnej sústave, ako a prečo sa pôrod spomalí alebo úplne zastaví. Ako si vybrať správnu polohu, aké použiť uvoľňujúce a relaxačné techniky a naučíte sa načúvať Vášmu telu a intuícii. Taktiež čo a aké sú dôležité "nerutinné" zásady a dozviete sa aj to, čo Vám mnohí iní o pôrode nepovedia. A to sú komplexné informácie, riziká aj benefity, 

Efektívna laktácia & pohodové dojčenie

Bábätko veľmi reaguje na prvé podnety na tomto svete, preto je dôležité, aby ste si s dojčením už na začiatku vedeli rady a boli si sami sebou isté. Práve prvé minúty a dni po pôrodedôležitým začiatkom správneho, bezbolestného a efektívneho dojčenia. Spoznajte fyziológiu prsníkov, laktácie a satia dieťatka, techniky priloženia novorodenca a polohy pri dojčení, zvýšenie tvorby mlieka, alebo ako a čím predchádzať zápalom.

Pokojné šestonedelie & vnímavé materstvo

Príchod malého človiečika nám môže pekne nabúrať naše predstavy. Bujaré hormóny, nevyspatie, hladné, či nervózne bábätko, problémy s prisatím, ale aj strach sú častými návštevníkmi maminy po pôrode. Nejedna z nás si prechádza jedným alebo aj viacerými problémami. Jeden deň myslíme, že už to mám a na druhý deň je opäť všetko inak. Máme pocit, že ničomu nerozumieme a pritom sme si všetko tak úžasne naplánovali.

Je to ako vystúpiť na Mount Everest. Ak nevieme, čo nás tam čaká, nie sme dostatočne silné, statočné, odvážne a nevnímame našu intuíciu, ťažko také niečo zdoláme. Pripravme sa na Váš veľký deň a Vašu novú rodinu... spolu.

Čo Vám príprava so mnou prinesie?

Eliminujeme všetko to, čo Vám neprospieva...

- Vaše nevedomé strachy a bloky

- pocity možného zlyhania

- pocity neschopnosti

- obavy, nedôveru a neistotu

- pocit, že to celé nezvládnete

- nedostatok informácií a prijatých mýtov

- že na to potrebujete niekoho iného a Vy to nedáte!

Zároveň posilníme to, čo Vám pomôže...

+ objavíte svoje inštinkty a intuíciu

+ posilníte svoje sebavedomie a sebadôveru

+ nájdete svoju vnútornú ženskú silu a istotu

+ otvoríte sa prichádzajúcim situáciám

+ načerpáte svoju silu a odhodlanie

+ prevezmete zodpovednosť

+ budete mať odpovede, vedieť reagovať a vybrať si.


A potom to budete Vy, ktorá si vyberiete presne to, čo a ako budete chcieť a potrebovať.

Referencie maminiek po kurze...

"Ďakujem Baši, bez teba by to určite nebolo také, aké to bolo! Všetko mi išlo hlavou a nikoho som nepočuvala, len seba." 

Natália

"Ďakujem ti ešte raz za tvoje rady ohľadom dojčenia, laktácie a môjho problému. Už je to bezbolestné a môžem si konečne malého užívať"

Martinka

"Všetkým hovorím, že ako rýchlo som kvôli tebe porodila. Aj partner všade hovorí, že ten kurz bol fakt super, chváli si."

Natty a Rado

Najbližšie termíny

...

Založenie rodiny je ďaleko obsiahlejšie, ako len splodiť dieťatko. Dvaja sa stávajú jedným. Ja a ty sa mení na my. Privádzame z lásky na svet naše spoločné dielo, ktoré nás bude do konca života spájať. Založiť si rodinu je vrcholné obdobie života partnerov, preto sa na neho naozaj dôkladne pripravte. Stane sa, že keď už konečne zbadáte tie dve čiarky, budete zaskočení, prekvapení a prejdú Vami snáď všetky emócie a tak to proste je. Ale bez toho to nejde. 

Byť rodičom je nová rola, ktorú sme nikdy pred tým netrénovali.

Aj preto sa Vám snažím poskytnúť všetky možné informácie, dôkazy, fakty, postupy, techniky a cestu k tomu, ako nájsť Vašu vnútornú intuíciu a ženskú silu, ktorá Vás privedie k vytúženému bábätku jednoduchou a prirodzenou cestou, naviedla na bezproblémové dojčenie a pokojné šetonedelie. Pripravila som pre Vás domáce online, ale aj živé kurzy, aby si každá mamina a ocino vybrali to, čo je pre nich časovo, obsahovo aj finančne najlepšie.

Práve príroda je tým správnym partnerom, ktorý Vám pomôže prekonať strach, zmierniť bolesť, navodiť krásne pocity, väčšie a hlbšie uvoľnenie. Dopomôže k tomu, aby bolo Vaše materstvo čo najpríjemnejšie. Preto spájam dlhoročné skúsenosti, tradície, dary a silu prírody, aby som Vám mohla ponúknuť aj prírodné alternatívne prostriedky a pomôcky, pre čo najkrajší čas tehotenstva, pôrodu a jedinečného obdobia po ňom.