Máme doma novorodenca & vnímavý a podporujúci prístup najbližšie 30.APRÍLA a 30.MÁJA 2024

ONLINE & PRED AJ PO pôrode

Každá z nás chce byť "dokonalou" mamou a robiť veci naozaj správne. Aj keď je materstvo prirodzené, prenasleduje nás často mnoho otázok, či robím to alebo ono skutočne správne a ako môžem svoje dieťatko najlepšie opatrovať.

ROZSAH: 120 minút informácii, postupov, signálov a praktických ukážok, handling, signály, spánok, psychomotorika & režim novorodenca

OBSAH: Praktické informácie o dieťatku, dennej starostlivosti, spánku, plači, rituáloch a ako na prvé týždne s novorodencom, aby sme eliminovali Vašu unávu, stres, vyčerpanie a množstvo pribúdajúcich otázok.

BONUS: E-BOOK k láskavému a vnímavému materstvu

39,00 €
cena vrátane DPH

Dnes je doba, kedy by sme chceli mať všetko pod kontrolou a mať o všetkom čo najviac informácií. Avšak vyslovene praktické zručnosti o dieťatku, starostlivosti, opatere a prístupe sa dozvieme málokedy. Preto je tento kurz pripravený presne na mieru novopečenej mamine, ktorá má podľa mojich skúseností a návštev po pôrode, nekončiace množstvo otázok:) Preto neváhajte a určite si nájdite ten čas!

Čo si na kurze osvojíte:

 1. Plač dieťatka a jeho 5 foriem
 2. Správna manipulácia s dieťatkom
 3. Dôležité zásady v prvých týždňoch
 4. Polohovanie a jednoduché viazanie
 5. Váhový prírastok a kedy viem, že je dieťatko najedené
 6. Ak dvíhať, nosiť a ukladať dieťatko na oddych a spánok
 7. Spánok dieťatka, či budiť, kedy a ako stanoviť rituály
 8. Zapájanie dieťatka a podpora psychomotoriky
 9. Či dávať dieťatko odgrgnúť, ako a kedy
 10. Tipy a triky pri prebaľovaní a kúpaní
 11. Tipy a triky pri obliekaní
 12. Ako v tom celom ostať pokojná, spokojná a sebaistá!

Pre koho je kurz určený:

Kurzu je dobré zúčastniť sa ako v období pred pôrodom v posledných mesiacov tehotenstva, aby ste nadobudli dostatok istoty už v prvých dňoch, ktorý budete tráviť v pôrodnici, ale i po pôrode, kedy už s vlastným bábätkom môžete nasávať tieto informácie a praktické zručnosti, vychádzajúce z Vašich aktuálnych potrieb.

Bonus:

V prípade nejasností, otázok alebo pochybností, je pre Vás voľný ďalší vstup na spoločnom stretnutí, kde sa blížšie pozrieme na Vaše individuálne otázky a problémy.

Teším sa na Vás.