Online príprava na prirodzený pôrod & hypnopôrod 4 týždne 2.-9.-16.-23.MÁJA 2024

TOP KURZ + DARČEK

Stretnutie 4x do mesiaca popoludní s rovnakými pármi. Skupina je uzavretá, online stretnutie je vždy v rovnaký deň a hodinu cez platformu Teams.

Rozsah: 4 bloky / 8 modulov 

Obsah: 4 x 4 hod. kompletnej prípravy v 4 blokoch, vrátane všetkých podkladov, cvičení a materiálu.

Na online príprave (môže sa zúčastniť akákoľvek pôrodná sprievodná osoba - ocko dieťatka, dula, kamarátka, mamina tehuľky ZDARMA)

Bonus: Uzavretá zóna na 6 mesiacov a prístup k bonusovým cvičeniam, MP3 relaxáciam, afirmačným kartám, k online pôrodnému plánu, bonusovým videám a ďalším odborným prednáškam ZDARMA!

179,00 €
cena vrátane DPH

Táto príprava na prirodzený pôrod a hypnopôrod Vám poskytne nový a ucelený pohľad na to, ako funguje Vaše telo, čo sa deje v nervovej a hormonálnej sústave, ako a prečo sa pôrod spomalí alebo úplne zastaví. Ako si vybrať správnu polohu, ako sa naučiť načúvať Vášmu telu a intuícii, úľavové techniky, relaxačné techniky, vizualizácie, afirmácie, kotvy a mnoho iného. Aké sú dôležité "nerutinné" zásady a povieme Vám aj to, čo Vám ostatní vždy nepovedia. Príprava je rozdelená do 8 sekcii a 8 tematických okruhov. Súčasťou sú informácie, fakty, štúdie, autentické videá, názorné ukážky, cvičenia, techniky a množstvo praktických zručnosti a to vrátane všetkých informačných pomôcok a podkladov. 

Ponúkam možnosť

  • víkendovej prípravy (1 víkend / 2x8hod.) alebo 
  • týždňovej prípravy (4 týždne / 4x4hod.) 

Pre koho je kurz vhodný:

Vhodné pre páry, ktoré radi zdieľajú svoje skúsenosti a majú radi bohatú formu diskusie. 

Ponúkame aj individuálnu formu prípravy pre páry, ktoré majú radi svoje súkromie, prípadne im termíny skupinovej prípravy nevyhovujú (2x8hodín priamo prispôsobené potrebám a požiadavkám daného páru a ich náročnosti).

Bonus:

Vstup do mama clubu, kde nájdete mnoho bonusového materiálu, cvičení a inšpirácií, ďalších informácií a dôležitých faktov. 

Ďalšie výhody:

Zľavy na ostatné produkty a služby vo výške 10-50%.

Teším sa stretnutie s Vami.