Online domáci program Laktácia, dojčenie a príkrmy dieťatka

NOVINKA

Kompletná príprava na správny rozbeh laktácie a dojčenia, zavádzanie príkrmov a starostlivosť o dieťatko.

Rozsah: 4 moduly / 25 tematických okruhov / 4 x 65 minút prednášok
Obsah: techniky a polohy, tipy a triky, masáže, postupy a dôležité kroky pre správny rozbeh laktácie a efektívneho dojčenia, zavádzanie príkrmov a celková starostlivosť o dieťatko

+ bonusové prednášky, informácie a videá

39,00 €
cena vrátane DPH

Aj veľmi malička chyba na začiatku môže napáchať veľa škôd, ktoré sa vedia nabaliť ako snehová guľa a tá sa už ťažšie prekonáva. Bábätko veľmi reaguje na prvé podnety na tomto svete, preto je dôležité, aby ste si s dojčením na začiatku vedeli rady a boli si sami sebou isté. Práve prvé minúty a dni po pôrode sú dôležitým začiatkom správneho, bezbolestného a efektívneho dojčenia. V nemocnici sa často objaví množstvo zbytočných problémov, ktoré vychádzajú často z nedostatku informácií a praktických skúseností maminy.

  • spoznajte fyziológiu prsníkov, laktácie a satia, správne techniky priloženia, správne polohy pri dojčení novorodenca, zvýšenie tvorby mlieka, predchádzanie zápalom, masáže prsníkov pri naliatí a hrčkách, ale i pri nedostatku mlieka
  • ako dojčiť pri komplikáciách na strane maminy (CR, vpáčené bradavky, zápal)
  • ako dojčiť pri komplikáciách na strane bábätka (reflux, koliky, podsunutá sánka alebo spavé dieťatko) a mnoho iného
  • oceníte množstvo užitočných rád a informácií, ktoré Vám pomôžu správne nadviazať vzťah s Vašim bábätkom a Vy budete sebaistá a spokojná mamina

Čo všetko v balíčku nájdete:

  • 25 tematických okruhov o prsníkoch, laktácií, dojčení a prikrmovania v 4 moduloch
  • 4'30 hodín prednášok podľa jednotlivých okruhov + 4 bonusové prednášky
  • 15 inštruktážnych obrázkov a ilustrácií
  • 8 inštruktážnych videí
  • 4 bonusové videa
  • 3 praktické cvičenia

Pre koho je balíček vhodný:

Pre budúce maminy, ktoré sú zavalené prácou a na živý alebo online kurz nemajú čas, prípadne chuť:) Takto si v kľude v domácom prostredí sami môžu postupne naštudovať všetky dôležité informácie, ku ktorým sa môžu kedykoľvek vrátiť.

Ako postupovať:

Je potrebné prejsť jednotlivými modulmi po poradí, aby ste sa oboznámili so všetkými technikami, fázami a krokmi, či postupmi a pokiaľ budete potrebovať môžete sa k jednotlivým krokom jednoducho a kedykoľvek vrátiť.

Balíček je prístupný 24 mesiacov. V prípade potreby si balíček môžete za 10 Eur predĺžiť o ďalší rok.

Kedy je vhodné si balíček objednať:

Odporúčame balíček si zakúpiť približne v treťom trimestri, aby ste mali dosť času na jednotlivé cvičenia a celkovú prípravu.

Po objednaní online Home balíčka a úhrade faktúry, Vám zašleme prihlasovacie údaje a vstup do zóny Premium, ktorú môžete neobmedzene využívať celých 24 mesiacov.

Tešíme sa na Vás.