E-MANUÁL Kľúč k úspešnému dojčeniu

INTERAKTÍVNY E-MANUÁL

Tehotenská aj popôrodná príprava pre Váš správny rozbeh laktácie a dojčenia. 

ROZSAH: 3 hlavné časti / 19 tematických okruhov 
OBSAH: techniky a polohy pri dojčení, tipy a triky, masáže a starostlivosť o prsníky, postupy a dôležité kroky pre správny rozbeh laktácie a efektívne dojčenie s cvičeniami a videami

19,00 €
cena vrátane DPH

Aj veľmi malička chyba na začiatku môže napáchať veľa škôd, ktoré sa vedia nabaliť ako snehová guľa a tá sa už ťažšie prekonáva. Bábätko veľmi reaguje na prvé podnety na tomto svete, preto je dôležité, aby ste si s dojčením už na začiatku vedeli rady a boli si sami sebou isté. Práve prvé minúty a dni po pôrode sú dôležitým začiatkom správneho, bezbolestného a efektívneho dojčenia. V nemocnici sa často objaví množstvo zbytočných problémov, ktoré vychádzajú z nedostatku informácií a praktických skúseností maminy, taktiež prístupu personálu, či iných súvisiacich faktorov.

 • spoznajte fyziológiu prsníkov, laktácie a satia, správne techniky priloženia, správne polohy pri dojčení novorodenca, 
 • ako zvýšiť tvorbu mlieka, ako predchádzať zápalom, efektívne masáže prsníkov pri naliatí a hrčkách, ale i pri nedostatku mlieka, či potrebe uvoľnenia
 • ako dojčiť pri komplikáciách na strane maminy (CR, vpáčené bradavky, zápal ai.) 
 • ako dojčiť pri komplikáciách na strane bábätka (reflux, koliky, podsunutá sánka alebo spavé dieťatko) a mnoho iného
 • oceníte množstvo užitočných rád a informácií, ktoré Vám pomôžu správne nadviazať vzťah s Vašim bábätkom a Vy budete sebaistá a spokojná mamina

Čo všetko v e-manuály nájdete:

 • 19 tematických okruhov o prsníkoch, laktácií a dojčení v 3 moduloch
 • 12 inštruktážnych obrázkov a ilustrácií
 • 6 inštruktážnych videí
 • + 4 bonusové videa
 • + 3 praktické cvičenia
 • + 3 bonusové témy o dieťatku 


Pre koho je e-manuál vhodný: 

Pre budúce, ale i čerstvé maminy, ktoré sú zavalené prácou a na živý alebo online kurz nemajú čas, prípadne chuť:) Takto si v kľude v domácom prostredí sami môžete postupne naštudovať všetky dôležité informácie a videá, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Ako postupovať:

Je potrebné prejsť jednotlivými časťami po poradí, aby ste sa oboznámili so všetkými technikami, fázami a krokmi, prejdite si všetky postupy a pokiaľ budete potrebovať, môžete sa k jednotlivým témam jednoducho a kedykoľvek vrátiť.

E-manuál je prístupný neobmedzene na 365 dní.

Kedy je vhodné si e-manuál objednať:

Odporúčame zakúpiť si e-manuál približne v treťom trimestri, aby ste mali dosť času na jednotlivé cvičenia a celkovú prípravu.

Po objednaní e-manuálu a úhrade faktúry, Vám zašleme prihlasovacie údaje a vstup do interaktívnej zóny, ktorú môžete neobmedzene využívať celých 12 mesiacov.

Teším sa na Vás vo vnútri:)