Luxusná aromaterapia


Poznáte to sami, krásne a ukľudňujúce svetlo sviečky, prítmie, jemná hudba a Vy. Tento krát s rastúcim bruškom, plné očakávania, radosti a lásky. Sviečka, ktorá má okrem žiarivého svetla jemnú a dokonalo namiešanú vôňu s citlivosťou a ohľadom pre obdobie tehotenstva, samotného pôrodu a obdobia bezprostredne po ňom. A koniec koncov je aj nádherným doplnkom Vášho domova.


Pre náročné klientky máme dokonalé, s láskou namiešané unikátne vonné sviečky, pre navodenie tej ideálnej nálady, rovnováhy a pri príprave na Váš jedinečný deň. Môžete si užívať relaxáciu s vhodnou zmesou tak, aby podporila hlboké uvoľnenie a ponorenie sa do svojho vnútra, ktoré môžete používať pred aj počas pôrodu. Ponúkame aj zmes proti strachu a úzkosti, ktorá Vás dokáže upokojiť a správne naladiť. Zmes pre načerpanie sily po pôrode a zároveň ako "ochrana" pred popôrodným blues je namiešaná s dôrazom na jemnosť Vášho citlivého obdobia.

Všetky sviečky sú vyrábané z čistých ekologických a prírodných produktov, bez použitia parafínov, v čistom bohémia ručne fúkanom skle. Čisté, krásne a zdravé horenie si môžete vychutnať tak, aby ste sa cítilo isto a pokojne. Ak váhate a neviete ako obdariť tehotnú ženu v tomto krásnom období, asi sme Vám práve ukázali tento ideálny darček!