KLÚČ K LAKTÁCII A POKOJNÉMU DOJČENIU

bez obáv a neistoty

                                                                                                Tento komplexný domáci program je pre každú nastávajúcu maminu, ale i maminu po pôrode, aby si bez obáv a v pohodlí domova osvojila všetky potrebné informácie, fakty, postupy, tipy, triky a techniky a taktiež správne polohy s bábätkom.

Čakáte bábätko a chceli by ste sa na dojčenie svojho dieťatka naozaj dôkladne pripraviť?

Bežne sa stretávam s množstvom maminiek, ktoré dojčenie nechávajú na potom. A POTOM v mnohých prípadoch už zo zúfalstva hľadajú akúkoľvek pomoc. Vyhnite sa tomuto neskorému hľadaniu informácii, pretože v pôrodnici nie je času ani personálu na to, aby s Vami hodiny preberali základné praktiky úspešnej laktácie a často práve u nich chýba ten dôležitý ľudský prístup, vôľa, trpezlivosť a ochota.

Čo Vám tento program prinesie?

POSILNÍTE A NAUČÍTE SA

ELIMINUJEME A POPRACUJEME

🤍 Naučíte sa, ako fungujú dokonalé mechanizmy dojčiaceho tela

🤍 Naučíte sa, ako naše ženské telo reaguje na bábätko

🤍 Naučíte sa, ako bábätko reaguje na mamu

🤍 Naučíte sa, čo všetko naše telo dokáže

🤍 Osvojíte si princípy efektívneho dojčenia

🤍 Osvojíte si techniku, fyziológiu a fázy satia

🤍 Osvojíte si priebeh dojčenia, jeho cykly a trvanie

🤍 Osvojíte si princípy laktácie, jej rozbeh a stimuláciu

🤍 Osvojíte si správnu manipuláciu pred, počas a po dojčení

🤍 Pochopíte ako funguje celý systém dojčenia

🤍 Pochopíte, čo tvorbu mlieka zastavuje

🤍 Pochopíte, čo tvorbu mlieka spúšťa

🤍 Zistíte, aké úžasné zložky mlieko má

🤍 Zistíte, ako mlieko mení svoje zloženie, kedy a podľa čoho

🤍 Zistíte, ako je úžasne prepojené ženské telo s Vašim bábätkom

❕na Vašich strachoch, zlých vzorcoch a na neistote v dojčení

❕na nedôvere vo Vás, že dojčenie sa u Vás nenosí a nepodarí

❕na Vašej rodinnej "situácii" a "moja mama povedala"

❕na nedôvere vo Vás, že nebudete niečo vedieť

❕na nedôvere, že budete mať málo mlieka

❕na nedôvere, že si nebudete dať rady

❕na pocite, že budete mať málo mlieka

❕na pocite, že Vaše mlieko nebude stačiť

❕na Vašom prístupe "veď nejako to zvládnem"

❕na Vašom prístupe, že v nemocnici mi to vysvetlia (tam nie je čas)

❕na všetkých otázkach, obavách a pocite neistoty novej mamy

❕Mimochodom, v nemocnici sestričky očakávajú, že budete na dojčenie pripravená a budete mať dostatok informácií o dojčení (často sú nastavení, že oni Vás len usmernia)

a preto ste tu

Čo všetko program obsahuje?

Program je rozdelený do 3 modulov s jednou bonusovou sekciou.                         

1.

Aký je význam dojčenia, podpora dojčenia, zloženia materského mlieka, fyziológia a fungovanie prsníkov, bonding s dieťatkom, koncept baby breast crawl a rebonding ošetrenie.

Chcete vedieť, ako fungujú Vaše prsníky, kedy a ako sa tvorí mliečko, ako sa správne pripraviť, čo je dôležité pre ľahký nástup dojčenia, čo môžete pre svoje dieťatko okrem dojčenia urobiť a mnoho iného? Tak ste tu správne!

2.

Techniky a spôsob priloženia, fyziológia satia bábätka, fázy satia, polohy novorodenca pri dojčení, správne držanie dieťatka, poloha maminy a čo robiť v situácii, ak to aj tak stále nejde.

3.

Spôsoby ako odstriekavať materské mlieko, uskladnenie Vášho mliečka, masáže a príprava prsníkov na dojčenie, ako správne rozbehnúť laktáciu a výživa maminy počas dojčenia.

Bonusy

PLAČ DIEŤATKA
SPÁNOK DIEŤATKA
SÚVISIACE FAKTORY 
BÁBÄTKO V ŠATKE 
MLIEČNE BANKY 

Práve pobyt v nemocnici a prvé chvíle s Vašim dieťatkom je čas, kedy potrebujete mať istotu v svoje schopnosti a v schopnosti svojho tela dojčiť svoje dieťatko. Prvé minúty s ním sú kľúčovými pre hladký priebeh začiatku dojčenia.


Tento online program Vám dodá istotu a dôveru v seba bez problémov naštartovať laktáciu a s ľahkosťou dojčiť svoje dieťatko od prvých dní na tomto svete. Nechajte sa previesť jednotlivými témami, ktoré sú kľúčové pre pohodový začiatok, kvalitu, intenzitu a dĺžku dojčenia.

Čo v programe nájdete?

Každý jeden modul obsahuje hlavnú prednášku presne podľa jednotlivých, za sebou idúcich tém. V každom module sa ďalej nachádzajú jednotlivé kapitoly a sekcie, kde nájdete všetko, aby ste si dojčenie osvojili:

Hlavná prednáška

Každý modul obsahuje hlavnú prednášku, ktorá trvá 65-75 minút, kde Vám presne popisujem, vysvetľujem a názorne ukazujem jednotlivé techniky a témy.

Ilustrácie

V každom moduly sú zobrazené ilustrácie, ktoré dôkladne ukazujú presné postupy a techniky, ktoré sa potrebujete naučiť, aby ste si dojčenie čo najviac osvojili.

Inštruktážne videá

Témy, ktoré sú potrebné nacvičiť alebo dopodrobna ukázať sú priložené ako inštruktážne videa v jednotlivých moduloch podľa témy.

Fotografie

V moduloch sú priložené aj popisné fotografie správnych polôh, techník, úchopu dieťatka, aby Vám to všetko bolo čo najviac zrozumiteľné.

Tipy, triky & techniky 

Každý modul obsahuje mnoho informácii, rád, skvelých tipov, trikov a dôležitých techník, pre ľahké a pohodové dojčenie a pre celkovú podporu v materstve.

Inšpiratívne videa a cvičenia

Pripravila som pre Vás bonusy vo forme inšpiratívnych videí a taktiež cvičenia, aby ste si vedeli precvičiť jednotlivé techniky, ktoré Vám pomôžu vžiť sa do dojčenia.

Aká je cena a podmienky vstupu?

Kliknite na "vstúpiť do programu", kde Vás stránka presmeruje na objednávku online programu KLúč k laktácii a pokojnému dojčeniu, po kliknutí a zadaní Vašich údajov Vám obratom príjde faktúra za program a po Vašej úhrade Vám zasielame prístupové kódy do členskej sekcie a môžete ihneď začať.

Sebaistú a informovanú ženu nevyvedie z miery žiadna zneisťujúca informácia. Neistú ženu vyvedie z miery čokoľvek. Staňte sa sebaistou maminou od Vašej prvej spoločnej chvíle...